PRP – osocze bogatopłytkowe

 

PRP – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Wskazania

Leczenie osoczem bogatopłytkowym PRP przynosi bardzo dobre efekty w leczeniu schorzeń i kontuzji stawów – biodrowych, kolanowych, łokciowych, przewlekłych urazów ścięgien, a także innych urazów i zmian przeciążeniowych.

 

Jak przebiega proces leczenia?

Leczenie osoczem bogatopłytkowym PRP to skuteczna metoda leczenia schorzeń ortopedycznych. Osocze bogatopłytkowe jest istotnym składnikiem naturalnego procesu obrony i regeneracji organizmu przy wszelkich urazach. Preparat bogatopłytkowy PRP zawiera zwiększone stężenie czynników wzrostu, które przyspiesza proces gojenia tkanek. Leczenie polega na pobraniu krwi żylnej oraz przygotowaniu za pomocą urządzenia do wirowania koncentratu oraz warstwy osocza. Przygotowany preparat wstrzykuje się w chore ścięgna i stawy, a leczenie biostymuluje komórki do szybszej regeneracji i procesów naprawczych.

Orientacyjny czas trwania leczenia: ok. 1h


Kosz leczenia: 1 500 zł (jedno wstrzyknięcie)


 

Efekty

Pacjenci, którzy wykonują niefizyczną i nieobciążającą stawy pracę mogą do niej powrócić często już następnego dnia. Sama metoda leczenia osoczem bogatopłytkowym PRP pozwala uniknąć długiej rekonwalescencji i wrócić do sprawności fizycznej.

 
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 21:00
 

Dokucza Ci ból ?

 

Rejestracja na wizytę

Rejestracja na wizytę

 

34 314 71 07

781 754 455

 

Zabiegi na raty

opłać usługę medyczną w formie kredytu


w Centrum Medycznym AlfaMedica poza możliwościami płatności kartą lub gotówką oferujemy również możliwość finansowania usług medycznych w systemie ratalnym. Finansowanie to dotyczy usług stomatologicznych oraz zabiegów chirurgicznych z różnych specjalizacji.

Udogodnienia w naszym centrum medycznym: