Lek. Jacek Ociepka to ceniony specjalista ortopeda, traumatolog narządów ruchu. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się leczeniem schorzeń stawów, chorób kręgosłupa, medycyną sportową oraz innowacyjnymi metodami leczenia ortopedycznego. Jest specjalista, który stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach, dzięki czemu na bieżąco zapoznaje się z najnowszymi technikami zabiegowymi.

Dr Jacek Ociepka jako jeden z lekarzy prowadzących uczestniczył w badaniach klinicznych innowacyjnej procedury przeszczepu własnej tkanki chrzęstnej przeprowadzonej w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Częstochowie. Program był prowadzony wspólnie z niemiecką placówką prowadzącą program badawczy.

 
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 21:00
 

Dokucza Ci ból ?

 

Rejestracja na wizytę

Rejestracja na wizytę

 

34 314 71 07

781 754 455

 

Zabiegi na raty

opłać usługę medyczną w formie kredytu


w Centrum Medycznym AlfaMedica poza możliwościami płatności kartą lub gotówką oferujemy również możliwość finansowania usług medycznych w systemie ratalnym. Finansowanie to dotyczy usług stomatologicznych oraz zabiegów chirurgicznych z różnych specjalizacji.

Udogodnienia w naszym centrum medycznym: