Centrum Medyczne Alfamedica Silesia NorthCentrum Medyczne Alfamedica Silesia North to miejsce skupiające szereg poradni specjalistycznych, w pełni wyposażone gabinety oraz sale operacyjne. Nasi pacjenci mogą liczyć na pełną diagnostykę m.in. RTG i Tomografii Komputerowej, USG, a także laboratorium diagnostycznym. Duży nacisk kładziemy na nowoczesne metody leczenia, szczególnie w przypadku ortopedii i stomatologii. Nasi lekarze wykonują operacje w zakresie chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, urologii, laryngologii, okulistyki (w tym laserowej korekcji wzroku), a także chirurgii plastycznej. Kadra medyczna składa się z wysokiej klasy specjalistów, stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Cieszymy się zaufaniem nie tylko pacjentów, ale także zostaliśmy oficjalnym opiekunem medycznym klubu sportowego SKRA Częstochowa.

Centrum jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Dzieci mogą poczekać na wizytę w pokoju zabaw, natomiast mamy mogą skorzystać z kącika dla matki z dzieckiem. Na naszych Pacjentów czeka również bezpłatny parking.

Alfamedica oficjalny opiekun medyczny Skra Częstochowa

 
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 21:00

Dokucza Ci ból ?

Rejestracja na wizytę

Rejestracja na wizytę

 

34 314 71 07

781 754 455

 
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 21:00
 

Dokucza

Ci ból ?

Rejestracja
na wizytę

Rejestracja na wizytę

34 314 71 07
781 754 455

Zabiegi na raty

opłać usługę medyczną w formie kredytu


w Centrum Medycznym AlfaMedica poza możliwościami płatności kartą lub gotówką oferujemy również możliwość finansowania usług medycznych w systemie ratalnym. Finansowanie to dotyczy usług stomatologicznych oraz zabiegów chirurgicznych z różnych specjalizacji.

Udogodnienia w naszym centrum medycznym: