parallax background

 

 

Artroskopia kolana nie musi oznaczać poważnego zabiegu! Dzięki nowej metodzie można wykonywać artroskopię w szybki i małoinwazyjny sposób za pomocą punkcji stawu.

System mi-eye 2™, zapewniając oświetlenie i wizualizację wnętrza stawu, pozwala na małoinwazyjną diagnostykę oraz artroskopowe zabiegi operacyjne. Sam zabieg za pomocą punkcji jest bardzo prosty. Wykonuje się go w pozycji siedzącej w znieczuleniu miejscowym. Urządzenie wprowadza się w skrajnym miejscu rzepki, a mikroskopijna kamera pozwala na m.in. na obserwacje wnętrza stawu oraz suplementacji kwasem hialuronowym.

Procedura wykonywana jest w gabinecie lekarskim w znieczuleniu miejscowym, dzięki temu diagnoza może być wykonana natychmiast. Artroskopia wykonana tą metodą jest małoinwazyjna oraz nie wymaga hospitalizacji. Co istotne nie wymaga również znieczulenia ogólnego, co jest szczególnie ważne w przypadku osób, które obawiają się obciążenia związanego z sedacją (np. rozrusznik serca).

 
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 21:00
 

Dokucza Ci ból ?

 

Rejestracja na wizytę

Rejestracja na wizytę

 

34 314 71 07

781 754 455

 

Zabiegi na raty

opłać usługę medyczną w formie kredytu


w Centrum Medycznym AlfaMedica poza możliwościami płatności kartą lub gotówką oferujemy również możliwość finansowania usług medycznych w systemie ratalnym. Finansowanie to dotyczy usług stomatologicznych oraz zabiegów chirurgicznych z różnych specjalizacji.

Udogodnienia w naszym centrum medycznym: