parallax background

Szyna CPM

Wskazania

Szyna CPM dedykowana jest dla osób cierpiących na urazy ortopedyczne, takie jak zwichnięcia w obrębie stawów kolanowych lub biodrowych oraz dla pacjentów po zabiegach ortopedycznych.

Jak przebiega proces leczenia?

Wykorzystanie szyny CPM w procesie leczenia umożliwia zabezpieczenie kończyny przed przeciążeniem i powstawaniem urazów mechanicznych, jednocześnie zachowując jej odpowiednią ruchomość. Umożliwia to szybszą i bardziej prawidłową rekonwalescencję. Szyna CPM gwarantuje prawidłowy, fizjologiczny ruch kończyny. Szyny CPM dostosowane są zarówno do prawej, jak i lewej kończyny, dopasowując się do wymiarów anatomicznych pacjenta. Zapewniają zakres ruchu od -10 do 120 stopni, który może być dostosowany do konkretnych zaleceń lekarza.

Wypożyczenie szyny CPM na okres 2 tygodni: 600 zł


Wypożyczenie szyny CPM na okres 1 miesiąca: 1000 zł


Efekty

Rehabilitacja urazów ortopedycznych, w tym stawu kolanowego potrafi być długotrwała i uciążliwa. Szyna CPM pozwala nie tylko na zabezpieczenie kończyny, ale także przeprowadzanie ćwiczeń, które znacznie ułatwiają i przyspieszają proces rekonwalescencji.

Metoda wykorzystywana w leczeniu:

 
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 21:00
 

Dokucza Ci ból ?

 

Rejestracja na wizytę

Rejestracja na wizytę

 

34 314 71 07

781 754 455

 

Zabiegi na raty

opłać usługę medyczną w formie kredytu


w Centrum Medycznym AlfaMedica poza możliwościami płatności kartą lub gotówką oferujemy również możliwość finansowania usług medycznych w systemie ratalnym. Finansowanie to dotyczy usług stomatologicznych oraz zabiegów chirurgicznych z różnych specjalizacji.

Udogodnienia w naszym centrum medycznym: