parallax background

Wskazania

Leczenie preparatem na podstawie naszej własnej krwi przynosi bardzo dobre efekty w leczeniu schorzeń i kontuzji stawów – biodrowych, kolanowych, łokciowych, przewlekłych urazów ścięgien, a także innych urazów i zmian przeciążeniowych.

Jak przebiega proces leczenia?

Ten rodzaj terapii to skuteczna metoda leczenia schorzeń ortopedycznych. Osocze jest istotnym składnikiem naturalnego procesu obrony i regeneracji organizmu przy wszelkich urazach. Preparat zawiera zwiększone stężenie czynników wzrostu, które przyspiesza proces gojenia tkanek. Leczenie polega na pobraniu krwi żylnej oraz przygotowaniu za pomocą urządzenia do wirowania koncentratu. Przygotowany preparat wstrzykuje się w chore ścięgna i stawy, a leczenie biostymuluje komórki do szybszej regeneracji i procesów naprawczych.

Orientacyjny czas trwania leczenia: ok. 1h


Kosz leczenia: od 1500 zł (jedno wstrzyknięcie)


Efekty

Pacjenci, którzy wykonują niefizyczną i nieobciążającą stawy pracę mogą do niej powrócić często już następnego dnia. Sama metoda leczenia pozwala uniknąć długiej rekonwalescencji i wrócić do sprawności fizycznej.

 
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 21:00
 

Dokucza Ci ból ?

 

REJESTRACJA ONLINE

Rejestracja na wizytę

 

34 314 71 07

781 754 455

 

Zabiegi na raty

opłać usługę medyczną w formie kredytu


w Centrum Medycznym AlfaMedica poza możliwościami płatności kartą lub gotówką oferujemy również możliwość finansowania usług medycznych w systemie ratalnym. Finansowanie to dotyczy usług stomatologicznych oraz zabiegów chirurgicznych z różnych specjalizacji.

Udogodnienia w naszym centrum medycznym: